Ahşap Akustik Kapı

AHŞAP AKUSTİK SES YALITIMLI KAPILAR (YANMAZLIK CİLA KAPLI )SERTİFİKALI 35-45 DB KADAR SES İZOLASYONU SAĞLAR.

  • Petek dolgusu için ek contalar dahil STC 34’e kadar
  • Mineral yün dolgusu için ek contalar dahil STC 47’ye kadar

    UYGULAMA ALANLARI
  • Yayın ve kayıt stüdyoları
  • Dil laboratuvarları
  • Sinemalar ve tiyatrolar
  • Fabrika, makine ve motor odaları
  • Konferans, toplantı ve etkinlik odaları
  • Oditoryumlar ve stadyumlar

Akustik Ahşap Kapı, iki yüzü akustik panel kaplı ahşap yapılı kapılardır. Akustik kapılar oda, salon veya benzeri giriş, çıkışlarda, kapıların ön ve arka yüzlerine uygulanan akustik paneller sayesinde ses dalgalarını emilerek gürültü ve ses kirliliğini önleyici özellik gösterir.

Teknik  Akustik Kapılar, ses yalıtımında yarar sağlamak üzere tasarlanmıştır. Üretim tesisleri ve müzik stüdyoları gibi yüksek sesli ortamlar için zorunlu bir gereklilik olan bu kapılar, ofis ve iş ortamlarında giderek daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

Akustik Kapı | Ses Geçirmez Yangın Dayanımlı Akustik Kapılar, Akustik Kapı ISO 140-3’e gore test edilmiştir.  Akustik ses yalıtımlı kapılar 55 Rw desibele kadar farklı değerlerde performans gösterir. Bu akustik değerler çoğu ses yalıtım şartlarını sağlamak için yeterlidir.

Otel, yurt ve hastaneler için TS EN 1634-1 test kanıtlı ve sertifikalı 30 dakika yangına dayanıklı ahşap oda kapıları. Global sertifikasyonlu ahşap akustik kapı setlerimiz ile kapılarınızı TEKNİK SERTİFİKALI yerel üreticilere imal ettirin!

Tanıtım

TK-ACOUSTİCST-DOOR tarafından tasarlanan ve üretilen RS akustik kapı çeşitleri, piyasanın taleplerine yanıt verir. Bunlar, yüksek performans, kalite, sağlam ve yüksek performans için onaylanmış kapılardır.

 

fayda

45 dB’lik istisnai akustik izolasyonlu profesyonel kapı. Kendi otomatik imalat. Standart modeller ve özel önlemler. Geniş aksesuar yelpazesi.

 

uygulamaları

Fotoğraf makineleri veya test kabinleri, radyo istasyonları, kayıt stüdyoları ve dublaj, post prodüksiyon, ev sineması, TV setleri, prova odaları, müzik okulları, müzik barları, gece kulüpleri, barlar. Genel olarak, yüksek ses yalıtımı gereken muhafazalar.

 

Özel aksesuarlar (isteğe bağlı)

Vizör, kilit görünümü ve panik.

Ses yalıtımı Rw = 51 dB
tanım 83 mm kalınlığa sahip akustik kapı, 1.5 mm kalınlığında cilalanmış sacdan metal çerçeve ve sacdan oluşur ve ses emici malzemelerle doludur. Çift perimetrik düzeltme ile sağlanır
kapanış İç kam tarafından basınç
Yüzey işleme Sentetik astar (boya hazır)
Termal transmitans 1.89 W / m²K
Akustik sertifika Aksesuar bulunmayan kapı için geçerli olan APPLUS No. 06/32300796
CE İşareti evet

Fiyatlandırma ve sipariş için satış temsilcimizle iletişime geçin .

[Toplam:2    Ortalama:5/5]