Masalar Arası Seperatör Sistemleri / Akustik Ses Yutucu Sepeasyon

Günümüzde açık ofis işyerleri daha popüler hale geliyor. Bu, meslektaşlar arasındaki iletişimi geliştirir ve alanı en uygun şekilde kullanır. Bununla birlikte, açık iş yerlerinin ana dezavantajı, akıcı çalışmayı engelleyen bir gürültüdür. Bu koşullar nedeniyle iş zor, yorucu ve stresli hale gelir. 

 

Açık işyer’lerinin sorunlarını etkin bir şekilde çözen akustik ekran paravan sistemleriyle tanıştırıyoruz . Çok büyük ofislerde bile bireysel çalışma alanları oluşturmak için mükemmel bir seçimdir. Akustik ekranlar paravan seperatmrler  gizlilik sağlar, bölgedeki gürültüyü azaltır, ancak meslektaşları görme ve sınırsız iletişim kurma fırsatını azaltır. En büyük avantaj, panellerin hareketliliği ve işlevselliğidir. Akustik ekran sistemleri masaüstlerine monte edilebilir veya zeminde ayakta bırakılabilir. Ekranların kalınlığı 38mm’dir. Bunlar keçe yünü veya polyester kumaş ile kaplanabilen gürültü azaltıcı malzeme ile doldurulur. ‘Notlarınız’ ekranlara da monte edilebilir.

 

Akustik ekranların avantajları, alanı etkili ve hızlı bir şekilde kullanma fırsatını sağlar. Ayrıca, çalışanların kendilerini harika hissetmelerini ve verimli çalışmasını sağlayacak ofis tarzına da katkıda bulunmaktadır.

 
 
Modern Yenilikçi, Paravan Seperatörlerimiz; Hareketli, Sabit, Taşınabilir, Rengarenk
[Toplam:6    Ortalama:4.3/5]