ECHOBON TAVAN PANELLERİ İLE AKUSTİK & SAĞLIK

Echobon Tavan Panelleri

Üstün ses emilimi ; NRC: 0,90 - 0,95 ses yutum değerlerine sahip akustik tavan panelleri minum yer kaybı maximum akustik performans sergiliyor. Kolay temizlenen Akutex ™ FT beyaz kaplama mükemmel ışık yayılımına sahiptir (+% 99) VOC emisyonu için California Halk Sağlığı Standardı Metot Versiyon 1.1, 2010 ile uyumludur.

Herkes işitme duyusunu sürdürmeyi hak ediyor ve hiç kimse gürültülü bir çalışma ortamı nedeniyle sağlığını riske atmamalı. Misyonumuz , insanların çalışma ve iletişim kurmaları gereken her yerde , göz, kulak ve zihin için iyi bir çalışma ortamına katkıda bulunmaktır .

EĞİTİMDE ECHOBON

SINIFLARI GELİŞTİRMEK

Öğrenciler her yıl sınıfta yaklaşık 1200 saat geçiriyorlar. 
Bu ortalama K-12 eğitiminde yaklaşık 16.000 saat. 
Kariyerleri 30 yıl veya daha fazla sürecek olan öğretmenler için bu rakam iki kattan fazladır. Çalışmalar, zayıf ses emiliminin, bozulmuş öğrenme ve yüksek meslek stresi ile bağlantılı olduğunu sürekli olarak kanıtlamıştır. 
En iyi ses absorpsiyon sınıfının akustik tavanını kurmak, hayatı daha sağlıklı, daha keyifli ve etkili kılar ve öğrencilerin öğrenme hedeflerini karşıladıkça sosyal maliyetleri azaltır. Personel devamsızlığı da azalır.

Teknik Özellikler: Standart ölçüler 600x600mm – 600x1200mm‘dir. Çalışılabilen maksimum ölçü 1500×3000 mm’dir. Talep edildiği takdirde özel ebatlarda üretilebilmektedir.

OFİSLERDE ECHOBON

DAHA ETKİLİ OFİSLER 

Açık plan ofiste iletişim hayati önem taşıyor, ancak kesintilere yol açmadan konsantre olma ve çalışmaya ihtiyaç var. Çalışmalar, olumlu seslerin dinleyiciye yakın oturan insanlardan geldiğini gösterirken, ofiste daha uzakta oturan insanlardan konuşma neredeyse her zaman bozulma olarak algılanmaktadır. İnsan seslerinin ne kadar uzak olduğunu düşünmek için bir açık plan ofis tasarlarken önemlidir. Doğru yerde doğru ses emiciler ve doğru miktar, ofisi daha verimli ve daha rahat çalışmasını sağlar.

Ofis Akustiği ; Açık alan ofislerde ses yalıtımı , Toplantı odaları akustik yalıtım Tavan duvar ekolanma akustik ses yalıtım panelleri ile ses yankınlanma ekolanma sorunlarını ortadan kaldırıyoruz daha huzurlu bir çalışma ortamı sunuyoruz. 

 

SAĞLIKTA ECHOBON

DAHA FAZLA İNSAN SAĞLIĞINA KAVUŞMAK

Bir hastanenin akustik ortamı iyi tasarlanmışsa, hastalar uyku ve daha iyi dinlenirken, personel sinyalleri ve sesleri daha kolay duyabilir ve bu nedenle daha hızlı hareket edebilir. 
Çalışmalar daha az stresin kabul saatlerini azalttığını göstermiştir. Etkili bir akustik ortam, kabul saatlerinin sayısı üzerinde hesaplanan, son derece kârlı bir yatırımdır.

 

Hastane odaları ses yalıtmı ve izolasyonu hasta ve personerlerin sağlık ve huzuru için çok önemlidir. Hastane odalarında ve Mr Emar cihazı vb cihazların bulunduğu ortamlarda ses izolasyon ve yalıtım malzemleri kullanılarak yüksek kalite ve performansta ses yalıtımı sağlanabilir.

FİRMAMIZIN SUNDUĞU DİĞER AKUSTİK ÇÖZÜMLERİ KEŞFEDİN

akustik-sarkik-baffle-panel-2
Baffle Tavan Panelleri
Kanopi Tavan Panelleri
altigen-duvar-panelleri-uygulamalari-fiyatlari-3
Akustik Duvar Panelleri
masalar-arasi-seperator3
Masa Seperatörleri
akustik-ofisler-4
Akustik Paravanlar
[Toplam:1    Ortalama:5/5]