Konferans Salonu Akustik Kaplama

TESLİM ETTİĞİMİZ PROJELER..

Seminer salonu Konferans salonu Sinema salonu akustik kaplama duvar panelleri projelendirme ve uygulama

Teknik Akustik ses yalıtımı, esk ahşap akustik paneller, konferans salonu koltuğu, kumaş kaplama paneller, ahşap akustik tavan kaplama, zemin akustik halı uygulamaları, akustik simülasyon, ses ışık ve görüntü sistemleri.

ANAHTAR TESLİM YAPTIĞIMIZ UYGULAMALAR
– Tiyatro salonu uygulaması
– Konferans salonu uygulaması
– Sinema salonu uygulaması
– Toplantı salonu akustiği
– Kayıt stüdyoları / Radyolar
– Çağrı merkezi / Call center
– Toplantı odaları / Room akustik
– Jeneratör odaları yalıtımı
– Dış mekan ses yalıtım bariyeri
– Klima odaları ses yalıtımı 
– Sessiz oda Odyo kabini yalıtımı
– Akustik titreşim vibrasyon takozları
– Titreşim ve gürültü yalıtımı
– Düğün salonu / Cafe bar yal.
PROJELENDİRME HİZMETLERİMİZ
-Akustik Projeleri
-Zayıf Akım Projeleri
-Elektrik Projeleri
-Mekanik Tesisat Projeleri
DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ
-Malzeme Temin Hizmetleri
-Malzeme Montaj Hizmetleri
-Proje Hazırlama Maliyet 

Ekhobon Türkiye olarak; Yanmaz sertifikalı ve Çevreci ürünler kullanarak, Ahşap ve kumaş kaplı akustik duvar ve tavan panelleri Keşif, Projelendirme, İmalat & Yerinde uygulama Anahtar teslim a dan z ye projelerinizi teslim ediyoruz. 

Bir konferans salonunda yalıtım anlamında en büyük etken, ses yalıtımın yapılmasıdır. Ahşap panellerin montajından önce Tüm duvar yüzeylere karkas kutu profil yapılarak ara hava boşluğuna 50 dns ve 70 dns iki farklı yoğunluklarda taşyünü konulmasıdırki. bu uygulama dış etkenlerden gelen sesleri azaltmasının dışında, duvarlara kaplanan perforasyonlu ahşap akustik panellede bulunan deliklerden içeriye giren seslerin içeride absorbe olmasıdır.

Zemin kaplaması bir salonun vazgeçilmezidir. duvar ve tavan + koltuk konsptine uygun halı model ve renk seçmek salonun görüntü kalitesini bir okadar artıracaktır. Yanmaz alev geciktirci yangın sertifikalı ve akustik ses yutum özelliklerini içinde barındıran halılar tercih edilmelidir.

Sahne tasarımı çok dikkatli hesaplanarak yapılmalıdır. sahne yan ve arkasında kalan duvarların mutlaka yansıtıcı paneller kullanılması gerekmektedir. Bu özellik sayesinde konuşmacının sesi rahatlıkla salonun her bölgesine ulaşacaktır.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]