Pvc Tabanlı Akustik Halı

Ses Yalıtım Halısı

Pvc tabanlı ses yalıtım halısı, kauçuk tabana sahip bu ses izolasyonlu halı çeşiti ses izolasyonda minumum yer kaybı ve düşük maliyete sahip ses izolasyon uygulaması sunmaktadır.

Kauçuk tabanlı halı ; Kauçuk tabanı sayesinde titreşim ve vibrasyon emici üründür. Kaymaz özellikte akustik yalıtım sağlamaktadır. Zemine serebileceğiniz en iyi ses yalıtım malzemesinden biridir.

Ayrıca; pvc tabanlı akustik ses yalıtım halısı altına 2mm , 5mm akustik ses yalıtım şiltesi serilerek kullanılması halinde 25-30 db lik ses yalıtımı sağlamaktadır.  Firmamız akustik şilte satışı ve uygulaması hizmetini vermektedir. 

Yapılan araştırmalara göre günümüz ofislerinde kontolsüz gürültü, çalışanların verimini düşürmektedir.Bu gürültünün en önemli kaynaklarından biri de ayak sesidir. Akustik  halılar cushion back sistemi sayesinde bu seslere 32 dB’e kadar dayanıklıdır.

Evlerde,  parke fayans ve sermaik ve diğer yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Sinema ve Tiyatro Salonlarında; Konferans, Konser ve Kongre Salonlarında; Ticaret Merkezlerinde; Fabrikaların Yönetim Ofislerinde; Havaalanlarında; Fuarcılık Sektöründe; Ofis Mekânlarında; Oteller ve Yönetim Ofislerinde; Banka Yönetim Binaları ve Şubelerinde; Devlet Dairelerinde kullanılabilir.

Kauçuk Tabanlı Ses Yalıtım Halısı

KAUÇUK TABANLI AKUSTİK SES İZOLASYONLU HALI

Sipariş vermek ve teknik detay almak için lütfen iletişim kurunuz.   Sipariş Hattı: 0216 344 34 22 

[Toplam:3    Ortalama:5/5]