Sinema Salonu Akustik Panel Kaplama

Evde Sinema salonu, sinema salonu akustik panel kaplama ile sinema odanızda akustik performans üst düzeyde, sizde bunu yaşamak isterseniz akustik panel kaplama hizmetimizden yararlanmak için uzmanlarımızdan can kurtaracak yardımlar alabilirsiniz…

FARKIMIZ AKUSTİK FİRMA OLMAMIZDA

Tasarlamış olduğumuz sinema salonlarında, Ses ve görüntü hizmetinin dışında bizi farklı kılan akustik düzenlemesini yapmamız. Firmamız akustik danışmanlık hizmeti ve akustik ses ve gürültü yalıtımı alanında profesyonel hizmet vermektedir.

Ev Sineması Projelerinde Geliştirici & Tasarımcı Ruha Sahibiz

ÖZENLE HAZIRLIYORUZ

Ev sineması tasarımı ve kurulumu, elektroniklerin bir araya getirilmesinden daha fazlasını gerektirir. Ayrıca, eksiksiz bir deneyim ve benzersiz bir kullanıcı deneyimi oluşturmak için odadaki her öğeyi dikkatlice tasarlamayı gerektirir.

Özel çözümlerimiz size seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seçenekler sunar.Özelleştirilebilir oturma, aydınlatma, ses ve AV seçenekleri; Tam olarak ne istersen alırsın.

Evde Film İzlemeyi Sinemaya Gitmeye Tercih Etmek İçin Çok Geçerli 10 Sebep 1. Filminizi pijamalarınızı çıkarmadan, saçla makyajla uğraşmadan; en ev halinizle izleyebilirsiniz. 2. Yağmurlu günlerde battaniye & kedi ikilisine sarılıp huzurdan delirebilirsiniz. 3. Bacaklarınızı uzatabilir, istediğiniz gibi yayılabilir, icabında uyuyakalıp uyandığınızda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 4. Cipsler, çikolatalar, abur cuburlar havalarda uçuşur. 5. Rahat rahat dev kahkahalar da atabilir, yeri geldiğinde göz yaşlarınızı tutmayabilirsiniz. 6. Gerilim filmi izlerken korkmuyormuş gibi yapmak zorunda kalmazsınız. 7. Film sarmazsa derhal bir sonrakine geçebilirsiniz. 8. Pazar tembelliğine de, Cumartesi arkadaş toplaşmasına da en iyi giden aktivitedir. 9. Sülalenin ziyaretlerinde muhabbetin tıkandığı noktada kurtarıcınızdır. 10. Sinema salonlarında bulamayacağınız eski filmlerin de keyfini çıkarabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz

Evde Sinema Salonu ; Arkadaşlarınızla sıcak bir ortamda sinema keyfi başkadır. Eşinizle baş başa duygusal bir aşk filmi seyredebilir yada çocuklarınızla kıran kırana oyunlar oynayabilirsiniz. Gökçe Akustik Mimarlık olarak, Cep sineması – Çok amaçlı salon – Home ev sineması – Ticari sinema salonları – gibi mekanların ses ışık görüntü sistemlerinin yanı sıra profesyonel olarak avrupa ürünler kullanarak hem ses yalıtımı ses izolasyonu hemde akustik düzenleme akustik kaplama zeminden duvar ve tavanlara ve koltuklara kadar ürün hizmeti uygulama ve montajı sağlıyoruz.
REFERANSLARIMIZDAN 
Cinepol Sinemaları – Alkent Göl Malikaneleleri – Pelican Hill Villaları – Erdemir Çelik  – DUBAİ

[Toplam:2    Ortalama:5/5]