Süper Bass Extreme Premium

Süper Bass Extreme Premium

Köşe montajı için optimize edilen Super Bass Extreme’in zarif kumaş cephesi, Vicoustic’in amiral gemisi Wavewood paneline dayanıyor ve bu Premium versiyonunda kumaşın arkasında bulunuyor. Bu, bir membran, iki yüksek yoğunluklu köpük tabakası ve bir Helmholtz rezonatör olarak görev yapan 1 mm delikli mikro delikli bir arka panel ile birleştirilmiştir. 60–125 Hz arasında etkili düşük frekanslı emilim sağlamak için tasarlanan bu ürün, 75–100 Hz arasında maksimum etkililik sunar.

Bu yeni versiyonda kumaşla kaplanmış ahşap ön panel, iki işlevi vardır, aynı zamanda sesi dağıtırken köşe yansımalarını kontrol etmek için yeterli orta yüksek frekans emilimini sağlarken, aynı zamanda bir difüzör görevi de görür. Bu yeni Premium versiyonu, sekiz farklı renkte mevcut olan ve tasarımcılar tarafından daha geniş alanlarda kullanılabilen ve iç tasarım uyumluluğunu arayan tarafsız bir görünüme izin veren kumaşla kaplıdır.

Köpüğe veya duvarlara köpük gibi gözenekli malzemeler uygulandığında, düşük frekanslar ile uğraşırken daha az etkili olurlar, çünkü uzun dalga boyları ile ilişkili parçacık hızı veya hava hareketi düşüktür. Bununla birlikte, ses basıncı maksimumdadır. Super Bass Extreme’in dahili membranı, basınç dalgalanmalarını hava hareketine dönüştürerek bu yüksek basıncı dönüştürür. Membran, 75-90 Hz frekans aralığında sempatik olarak titreşir ve bu da havanın düşük frekansları emen yüksek yoğunluklu bir köpük tabakasından geçmesine neden olur.

Yüksek basınçtan ötürü, ayarlanmış bir Helmholtz rezonatör olarak işlev gören ünitenin arkasında mikro delikli panel ile emilmeye yardımcı olmak için başka bir tekniğin de tanıtılması mümkün olmuştur. Testler, delinmemiş bir panelin kullanılmasına kıyasla, perforasyonların% 20 daha fazla verim verdiğini göstermiştir.

Super Bass Extreme, düşük frekanslı sorunlara sahip daha küçük odalar için tavsiye edilir. Panel farklı köşe pozisyonlarında kullanılabilir ve modüler yapısı gerektiğinde ilave ünitelerin eklenmesini sağlar.

Uygulamalar:

Dinleme Odaları, Ev Sineması, Kayıt ve Yayın Stüdyoları, Post Prodüksiyon Stüdyoları, Ofis, Prova Odaları, Konferans ve Telekonferans Odaları, Kamusal Mekanlar, Oditoryumlar vb.

 

Ana bilgi

Ref: B00624 (Siyah) , B00625 (Gri) , B00626 (Bordo) , B00627 (Bej) , B00628 (Doğal Beyaz) , B00629 (Kahverengi) , B00630 (Mavi) , B00631 ( Turuncu ) 
EAN13: 5600301854415 
HS-Kodu: 39211310 
Boyutlar: 595 x 595 x 155 mm 
Çizilme Direnci: Yok 
Yıkanabilir: Hayır

performans

İşlevsellik: Basstrap 
Absorpsiyon Frekansı: 
Şekil Göstergeleri ile Düşük Frekanslar alfa: 0.4 
Yangın Sınıfı Avrupa (EN): E

Nakliye


Koli İçi Adet: 2 Palet Boyutları: 660 x 380 x 640 mm 
Kutu Ağırlığı: 14,0 kg 
Kutu Hacmi: 0.160 m3

İşlenmemiş içerikler

Malzeme: Ahşap, Kumaş, Köpük

dizayn

Kumaş Rengi: Siyah // Gri // Bordo // Bej // Doğal Beyaz // Kahverengi // Mavi // Turuncu

Kurulum

Yer: köşe 
sabitleme tipi: yapıştırılmış

[Toplam:1    Ortalama:5/5]